




Мангал Реберня | Мангал гриль Реберня | Мангал BBQ | Реберня ресторан
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549



- Гриль-Реберня виготовлена з якісної сталі, пофарбована жаростійкою фарбою.
- Має легкий доступ для обслуговування редуктора та механізму обертання решіток.
- Жарівня футерована шамотною цеглою, з колосником і зольним ящиком.
- Жарівня складається з двох зон: вогневої та зони приготування. (Над жаровнею знаходяться решітки.)
- Основні решітки для смаження, складається з 4 знімних секторів з нержавіючої сталі.
- Допоміжні решітки, для підігріву страв, цільнозварні, виготовлені з нержавіючої або вуглецевої сталі (за запитом).
Захисний екран робочої зони виготовлений із вуглецевої сталі із жаростійким фарбуванням, термоізольований базальтовою ватою. Витяжна парасолька виготовлена з вуглецевої сталі.
Система безперервного обертання решіток-гриль забезпечує рівномірне приготування продукту в постійному температурному режимі.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 6 шт. |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 1200 мм |
| Висота робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1400 мм |
| Висота | 2550 мм |
| Вага | 730 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 шт |
| Підсвітка (лампа вогнетривка) | 2 шт |
| Решітка гриль НІЖ прут 12 мм із 4 сегментів (Діаметр за запитом) | 1200 мм |
| Матеріал Корпусу | Сталь 5 мм Сталь 1,2 мм |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла дно, Шамотна цегла стінка |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Решітка-гриль | 1800 мм, 1600 мм, 1400 мм, 1200 мм, 1000 мм |
| Частотний перетворювач (Регулювання обертів) | 1 шт |
| ДИАМЕТР МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ЗА ЗАКАЗУ | 1200 мм 1400 мм 1600 мм 1800 мм 1800 мм |
- Ціна: 200 600 ₴














