




Мангал для кафе, ресторану професійний арт.Проф-002
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549





Мангал Проф 002 з підйомним механізмом грат-гриль.
Відмінна риса мангалу ПРОФ-002
- Підйомні механізми решітки гриль (за замовленням).
- Зольник із вуглецевої сталі.
- Кочерга.
- Совок для золи.
- Система обертання шампурів (за замовленням).
Мангал ПРОФ-002 для професійного використання на кухні ресторану/бару. Мангал ПРОФ-002 поєднує в собі мангал та гриль. Потужний каркас виконаний із металевих профілів, обшитий сталевими листами. Вся жаровня викладається зсередини шамотною цеглою. Мангал складається з жаровні, топки, димоходу та навісу. Оснащений підйомним механізмом регулювання висоти сіток BBQ. Знімні чавунні колосники. Внизу мангалу глибокі місткі полиці та висувний ящик для зберігання приладдя до мангалу, казанів, сковорідок та іншого начиння. Мангал виготовляється за індивідуальними розмірами замовника.
Виготовляємо індивідуально на замовлення в найкоротші терміни, мангали та мангальні комплекси VIP класу – ми реалізуємо будь-який проект для ресторанів, кафе та будинку.
Розширити функціонал можна, додавши будь-які опції за запитом: сітки BBQ, грати Аргентинський гриль зі зручним підйомним механізмом, система обертання шампурів, рожен та інші.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 16-20 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 520 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Вага | 400 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ | 2 шт |
| Підсвітка (лампа вогнетривка) | 2 шт |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла дно, Шамотна цегла стінки |
| Матеріал — Корпус | Сталь 4 мм Сталь 1,2 мм |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Система обертання шампурів | 1 крапка |
| Колеса | 4 шт |
| Двері з чорного металу | 1 шт |
| Врізна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Накладна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ розмір 500х500 | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки Аргентинський гриль розмір 500*500 | 1 шт |
| Упор для решіток BBQ | 1 шт |
| Підсвітка робочої зони мангала (лампа вогнетривка) | 1 шт |
| Двигун для системи обертання шампурів (до 50 кг) | 1 шт |
| Решітка-гриль | 1 шт |
| Рожен до 30 кг | 1 шт |
| Вертел до 50 кг | 1 шт |
| Шампура | 1 шт |
| Вогнетривке панорамне скло на задню або бічні стінки мангала | 1 шт |
| Плита чавунна під казан | 1 шт |
| Підставка під казан зварна | 1 шт |
| ДЛИНА МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ПО ЗАКАЗУ | 1300 мм 1500 мм 1800 мм 2000 мм |
- Ціна: 148 700 ₴














