




Мангал для запікання туш в ресторан професійний арт.Проф-004
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549




Мангал Проф 004 для запікання туш.
Відмінна риса мангалу ПРОФ-004
- Потужний каркас.
- Димар з навісом
- Кріплення для фіксації туш
Величезний мангал для запікання трьох-чотирьох туш дорослих тварин (туші кабана, барана). Мангал для професійного використання на кухні ресторану/бару. Потужний каркас виконаний із металевих профілів, обшитий сталевими листами. Мангал складається з жаровні, топки, димоходу та навісу. Уздовж задньої стінки мангалу додатковий відсік жаровні, для досягнення максимальної температури та комфорту приготування великих туш. Уздовж мангалу виготовлені спеціальні кріплення для фіксації туш. Через непотрібність використання мангал наглухо закривається. Мангал виготовляється за індивідуальними розмірами замовника.
Виготовляємо індивідуально на замовлення в найкоротші терміни, мангали та мангальні комплекси VIP класу – ми реалізуємо будь-який проект для ресторанів, кафе та будинку.
Розширити функціонал можна, додавши будь-які опції за запитом: сітки BBQ, грати Аргентинський гриль зі зручним підйомним механізмом, система обертання шампурів, рожен та інші.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація рожном | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 820 мм |
| Висота робочої поверхні | 900 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Вага | 500 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотний цеглина дно+стенки |
| Термін виконання | 30 дн |
- Ціна: 240 000 ₴









