




Гриль мангал реберня професійний мангал великий мангал у ресторан РГ-2-1200
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Виготовлення професійних Мангалів - Реберня для ресторанів і кафе
Мангал Реберня
Гриль-реберня виготовлений із якісної сталі, пофарбований жаростійкою фарбою.
Має легкий доступ для обслуговування редуктора та механізму обертання решіток.
Жарівня футеруна шамотним цеглою, з колосником і зольним ящиком.
Жаровня складається з двох зон: вогневої та зони приготування. (Над жарівнею розміщені решітки.)
Основна решітка для смаження, складається з 4 знімних секторів з неіржавкої сталі.
Допоміжна решітка, для підігрівання страв, суцільнозварна, виготовлена з неіржавкої або вуглецевої сталі (за запитом).
Захисний екран робочої зони виготовлений із вуглецевої сталі з жаростійкою фарбою, термоізольований базальтовий ватою. Витяжна парасолька виготовлена з вуглецевої сталі.
Система безперервного обертання решіток-гриль забезпечує рівномірне приготування продукту в постійному температурному режимі.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 6 шт. |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 1000 мм |
| Висота робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1200 мм |
| Висота | 2550 мм |
| Вага | 630 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 шт |
| Підсвітка (лампа вогнетривка) | 2 шт |
| Решітка гриль НІЖ прут 12 мм із 4 сегментів (Діаметр за запитом) | 1000 мм |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла дно, Шамотна цегла стінки |
| Матеріал Корпусу | Сталь 5 мм Сталь 1,2 мм |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Решітка-гриль | 1800 мм, 1600 мм, 1400 мм, 1200 мм, 1000 мм |
| Частотний перетворювач (Регулювання обертів) | 1 шт |
| ДИАМЕТР МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ЗА ЗАКАЗУ | 1200 мм 1400 мм 1600 мм 1800 мм 1800 мм |
- Ціна: 197 565 ₴













