




Мангал для кафе, ресторану професійний ПРОФ- 002 -2000
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549





Мангал Проф 002 із підіймальним механізмом решіток-гриль.
Відмітна особливість мангала ПРОФ-002
- Підіймальні механізми решітки гриль (на замовлення).
- Зольник із вуглецевої сталі.
- Кочерга.
- Совок для золи.
- Система обертання шампурів (на замовлення).
Мангал ПРОФ-002 для професійного використання на кухні ресторану/бару. Мангал ПРОФ-002 поєднує в собі мангал і гриль. Потужний каркас виготовлений із металевих профілів, обшитий сталевими листами. Вся жаровня викладається зсередини шамотною цеглою.Мангал складається з жаровні, топки, димоходу та навісу. Обладнаний підіймальним механізмом для регулювання висоти сіток BBQ. Знімні чавунні колосники. Внизу мангала глибокі місткі полиці та висувна скринька для зберігання приладдя до мангала, казанів, сковорідок і іншої утвари. Мангал виготовляється за індивідуальними розмірами замовника.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 21-25 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 520 мм |
| Ширина робочої поверхні | 178 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Вага | 500 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 ШТ |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ | 2 шт |
| Ємність для шампурів врізна | 1 шт |
| Підсвітка (лампа вогнетривка) | 1 шт |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла стінки, Шамотна цегла дно |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Система обертання шампурів | 1 крапка |
| Колеса | 4 ШТ |
| Двері з чорного металу | 1 шт |
| Врізна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Накладна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ розмір 500х500 | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки Аргентинський гриль розмір 500*500 | 1 шт |
| Упор для решіток BBQ | 1 шт |
| Підсвітка робочої зони мангала (лампа вогнетривка) | 1 шт |
| Двигун для системи обертання шампурів (до 50 кг) | 1 шт |
| Решітка-гриль | 1 шт |
| Рожен до 30 кг | 1 шт |
| Вертел до 50 кг | 1 шт |
| Шампура | 1 шт |
| Вогнетривке панорамне скло на задню або бічні стінки мангала | 1 шт |
| Плита чавунна під казан | 1 шт |
| Підставка під казан зварна | 1 шт |
| ДЛИНА МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ПО ЗАКАЗУ | 1300 мм 1500 мм 1800 мм 2000 мм |
- Ціна: 161 900 ₴














