



Мангальна вставка з нержавійки
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Мангальна вставка призначена для встановлення в портал цегельного комплексу барбекю для приготування їжі на вугіллі поза приміщеннями, на відкритому повітрі.
Також мангал можна встановлювати на цегляну (бетонну) стільницю або камін. Застосування мангальних вставок забезпечує пожежну безпеку, комфорт при роботі, економну витрату вугілля, чистоту, естетику та довговічність пічних комплексів.
Переваги:
- пожежна безпека - вугілля та попіл залишаються в піддоні;
- комфорт - жар від вугілля частково екранований бортом піддону та спеціальним екраном-відбивачем;
- чистота – жир капає в піддон, а не на цеглу;
- економічність - малі втрати тепла на прогрів - не потрібно прогрівати цегляний масив, при цьому сама цегла, оточуючи вставку навколо, не дає теплу йти;
- керування жаром - висоту рамки з шампурами над вугіллям можна міняти;
- естетика пічного комплексу - не потрібні пази у кладці бічних стінок цегляного порталу, пази для встановлення рамки з шампурами за висотою вже передбачені у гриль-вставці;
- довговічність пічного комплексу - захист цегляної кладки від перепадів температури та руйнування
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Решітка-гриль |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина робочої поверхні | 700 мм |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Ширина робочої поверхні | 500 мм |
- Ціна: 4 400 ₴









