


Мангал із дахом МЛ-5-1200
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Якісний, стильний із сучасним дизайном мангал із дахом, з підставкою під дрова та полицею — стільницею для комфортного відпочинку.
Покритий жаростійкою фарбою.
Для зручності використання жаровня знімна та може бути використана окремо (на природі)
Дах знімний (кріпиться труба в трубу болтовим з'єднанням)
Можливе виготовлення під замовлення за індивідуальними розмірами та з урахуванням побажань замовника.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Совок | 0 шт. |
| Кочерга | 0 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 800 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 24 000 ₴









