
Мангал із кришкою МЛ-6-1750
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Мангал із піччю під казан. Мангал обладнаний кришкою, бічною дерев'яною полицею, доповнювальною дерев'яною полицею під мангалом, полицею для дров.
Для зручності використання жаровня знімається і може бути використана окремо (пікнік на природі)
Жаровня обладнана кришкою, що дає змогу використовувати її як міні коптильню й гарантує безпеку після закінчення використання мангала, а саме перешкоджає роздразненню вугілля (Пожежність)
Піч під казан обладнана чавунним холошником і плитою з кільцями.
Можливе виготовлення під замовлення за індивідуальними розмірами та з урахуванням побажань замовника.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 800 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 110 кг |
- Ціна: 29 000 ₴









