
Мангал із пічкою під казан і кришкою МЛ-9-1650
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Стильний сучасний мангал з піччю під казан, з підставкою для дров і полицею-поверхнею для комфортного використання.
Піч під казан обладнана чавунними колосниками, знімними кільцями для можливості регулювання вогню.Підувало для чищення золи.
Для зручності жаровня знімається й може використовуватися окремо (пікнік на природі)
Жаровня обладнана кришкою, що дає змогу використовувати її як міні коптильню й гарантує безпеку після закінчення використання мангала, а саме перешкоджає роздразненню вугілля.(Пожежність! )
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Совок | 0 шт. |
| Кочерга | 0 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 800 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 100 кг |
- Ціна: 27 000 ₴









