




Мангал на літню площадку в ресторан професійний
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549





Мангал Проф 003 з підйомним механізмом грат-гриль.
Відмінна риса мангалу ПРОФ-003
- Підйомний механізм грати гриль.
- Регулювання висоти ніжок мангалу
- Змінні грати (Можна почепити казан)
Мангал ПРОФ-003 обладнаний жаровнею, підйомними механізмами з гратами гриль для приготування стейків та овочів на решітці. Механізм регулювання висоти решіток над жаром дозволяє змінювати висоту решіток на комфортний рівень, що значно полегшує процес приготування продукту.
Мангал круглої форми для професійного використання у ресторані/барі на літньому майданчику. Мангал ПРОФ-003 поєднує в собі мангал та гриль. Кругла, і здавалося б, незвичайна форма мангалу дозволяє готувати одночасно кілька видів гриля (овочі, стейки, ковбаси) у великій кількості. Потужний каркас виконаний із металевих профілів, обшитий сталевими листами. Мангал складається з жаровні та підвісної, що регулюється по висоті величезними решітками-гриль. Над жаровнею грати-гриль виконані з круглого сталевого прута діаметром 12 мм, складається з 2-х частин, решітки знімні. Підвісні грати-гриль виконані з круглого сталевого прута діаметром 12 мм, грати знімні. Мангал розбірний, зручний для транспортування чи перевстановлення в інше місце. Мангал виготовляється за індивідуальними розмірами замовника.
Виготовляємо індивідуально на замовлення в найкоротші терміни, мангали та мангальні комплекси VIP класу – ми реалізуємо будь-який проект для ресторанів, кафе та будинку.
Розширити функціонал можна, додавши будь-які опції за запитом: сітки BBQ, грати Аргентинський гриль зі зручним підйомним механізмом, система обертання шампурів, рожен та інші.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Матеріал решітки | Емальована сталь, Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 1200 мм |
| Висота робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1400 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Вага | 90 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Решітка-гриль | 1200 |
| Регульована висота решітки-гриль (Лібідка) | 1 шт |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Решітка гриль НЕРЖ прут 8-12 мм (Діаметр за запитом) | 1200 |
| ДИАМЕТР МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ЗА ЗАКАЗУ | 800 мм 900 мм 1000 мм 1200 мм 1400 мм |
- Ціна: 32 000 ₴












