




Мангал для ресторану, кафе | Система обертання шампурів | Решітки гПРОриль | Вертел | ПРОФ-0010-2000
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549





Мангал Проф 010 із підіймальним механізмом решіток-гриль.
Відмітна особливість мангала ПРОФ-10
- Два підіймальні механізми решіток гриль.
- Врізна ємність для шампурів.
- Вертел до 30 кг.
- Система обертання шампурів.
- Система припливу повітря.
- 2 світильники.
Мангал ПРОФ-010 оснащен жаровнею, польником, уертелом, лядою й підіймальними механізмами з решітками гриль для приготування стейків та овочів на решітці. Механізм регулювання висоти решіток над жаром дає змогу змінювати висоту решіток на 5 рівнів, що неабияк полегшує процес приготування продукту.
Виготовляюмо індивідуально під замовлення в найкращий термін, мангали та мангальні комплекси VIP класу. Ми реалізуємо будь-який проєкт, для ресторанів, кафе та приватних будинків.
Розширити функціонал можна додавши будь-які опції за запитом: сітки BBQ, решітки Аргентинський гриль зі зручним підіймальним механізмом, система обертання шампурів, рожнів та інші.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 180 мм |
| Ширина робочої поверхні | 520 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Вага | 750 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ | 2 шт |
| Ємність для шампурів врізна | 1 шт |
| Підсвітка (лампа вогнетривка) | 2 шт |
| Двері противаг (ляда) з вуглецевої сталі | 1 шт |
| Двері з неіржавкого металу | 2 шт |
| Двигун для системи обертання шампурів (до 50 кг) | 1 шт |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла дно, Шамотна цегла стінки |
| Матеріал — Корпус | Сталь 4 мм Сталь 1,2 мм |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Система обертання шампурів | 1 крапка |
| Колеса | 4 шт |
| Двері з чорного металу | 1 шт |
| Врізна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Накладна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ розмір 500х500 | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки Аргентинський гриль розмір 500*500 | 1 шт |
| Упор для решіток BBQ | 1 шт |
| Підсвітка робочої зони мангала (лампа вогнетривка) | 1 шт |
| Решітка-гриль | 1 шт |
| Рожен до 30 кг | 1 шт |
| Вертел до 50 кг | 1 шт |
| Шампура | 1 шт |
| Вогнетривке панорамне скло на задню або бічні стінки мангала | 1 шт |
| Плита чавунна під казан | 1 шт |
| Підставка під казан зварна | 2 шт |
| ДЛИНА МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ПО ЗАКАЗУ | 1300 мм 1500 мм 1800 мм 2000 мм |
- Ціна: 283 350 ₴














