




Мангал у ресторан професійний на дровах ПРОФ-001-1800
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
МАНГАЛ ПРОФ 001
Вартість мангала розраховується індивідуально залежно від розміру та комплектації мангала.
Виготовлення професійних Мангалів для ресторанів і кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангала розраховується індивідуально залежно від комплектації мангала!
Телефонуйте, ми надаємо вам професійну консультацію і складимо індивідуальне комерційне пропонування відповідно до ваших запитів на професійний мангал +380678275549
МАНГАЛ ПРОФ-001
Мангал професійний
Мангал Проф-010 з підіймальним механізмом решіток-гриль.
Відмітна особливість мангала ПРОФ-010
- Підіймальних механізмів решітки гриль.
- Система обертання шампурів. (під замовлення)
- Система притока.
- 2 світильники. (під замовлення)
Мангал ПРОФ-010 оснащен жаровнею, поличником, лядою та підіймальними механізмами з решітками гриль для приготування стейків і овочів на решітці. Механізм регулювання висоти решіток над жаром дає змогу змінювати висоту решіток на 5 рівнів, що неабияк полегшує процес приготування продукту.
Ми пропонуємо одно-, дво- та три-секційні варіанти цієї моделі. Кожна з них має підіймальну вугільну решітку з важільною системою. Розроблена спеціально для цієї моделі решітка призначена на 5 позицій. Така конструктивна особливість помітно спрощує приготування страв.
Мангал має надзвичайно зручну регульовану систему піддування, що дає змогу керувати температурою вугілля. Пруття з якісної неіржавкої сталі
Корпус цього мангала виробляється з листової сталі. Підіймальний вузол решітки колосників має додаткові сталеві стінки, водночас сама мангальна решітка зроблена з вуглецевої жароупірної сталі. Зовнішня обшивка та технічний столик мангала виготовлені з неіржавкої сталі.
Розміри решітної конструкції 660 х 520 мм, габарити самого мангала рекомендуються окремо.
Виготовляюмо індивідуально під замовлення в найкращий термін, мангали та мангальні комплекси VIP класу — ми реалізуємо будь-який проєкт, для ресторанів, кафе та дому.
Розширити функціонал можна додавши будь-які опції за запитом: сітки BBQ, решітки Аргентинський гриль зі зручним підіймальним механізмом, система обертання шампурів, рожнів та інші.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 21-25 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 160 мм |
| Ширина робочої поверхні | 520 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Вага | 600 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ | 1 шт |
| Ємність для шампурів врізна | 2 шт |
| Підсвітка (лампа вогнетривка) | 2 шт |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла стінки, Шамотна цегла дно |
| Матеріал Корпусу | Сталь 5 мм Сталь 1,2 мм |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Система обертання шампурів | 1 крапка |
| Колеса | 4 шт |
| Двері з чорного металу | 1 шт |
| Врізна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Накладна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ розмір 500х500 | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки Аргентинський гриль розмір 500*500 | 1 шт |
| Упор для решіток BBQ | 1 шт |
| Підсвітка робочої зони мангала (лампа вогнетривка) | 1 шт |
| Двигун для системи обертання шампурів (до 50 кг) | 1 шт |
| Решітка-гриль | 1 шт |
| Рожен до 30 кг | 1 шт |
| Вертел до 50 кг | 1 шт |
| Шампура | 1 шт |
| Вогнетривке панорамне скло на задню або бічні стінки мангала | 1 шт |
| Плита чавунна під казан | 1 шт |
| Підставка під казан зварна | 1 шт |
| ДЛИНА МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ПО ЗАКАЗУ | 1300 мм 1500 мм 1800 мм 2000 мм |
- Ціна: 170 100 ₴









