




Мангал на літній майданчик у ресторан професійний ПРОФ-003-1000
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Мангал Проф 003 з підіймальним механізмом решітки-гриль.
МАНГАЛ Проф-003
Виробник MEAR
Країна Україна
Відмітна особливість мангала ПРОФ-003
- Підіймальних механізму решіток гриль.
- Регулювання висоти ніжок мангала
- Змінна решітка (Можно почепити казан)
Мангал ПРОФ-003 оснащен жаровнів, підіймальними механізмами з решітками гриль для приготування стейків і овочів на решітці. Механізм регулювання висоти решіток над жаром дає змогу змінювати висоту решіток на на комфортний рівень, що неабияк полегшує процес приготування продукту.
Мангал круглої форми для професійного використання в ресторані/барі на літньому майданчику. Мангал ПРОФ-003 поєднує в собі мангал і гриль. Кругла, і, на перший погляд, незвичайна форма мангала дає змогу готувати одночасно кілька різновидів гриля (овочі, стейки, ковбаси) у великій кількості. Потужний каркас виготовлений із металевих профілів, обшитий сталевими листами. Мангал складається з жаровні та підвісної, регульованої за висотою величезною решіткою-гриль. Над жаровнею решітка-гриль виготовлена з круглого стально-рута діаметром 12 мм, складається з 2 частин, решітки знімні. Підвісна решітка-гриль виготовлена з круглого сталевого стрижня діаметром 12 мм, решітка знімна. Мангал розбірний, зручний для транспортування або перевстановки в інше місце. Мангал виготовляється за індивідуальними розмірами замовника.
Виготовляюмо індивідуально під замовлення в найкращий термін, мангали та мангальні комплекси VIP класу — ми реалізуємо будь-який проєкт, для ресторанів, кафе та дому.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Місткість шампурів | 21-25 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Кований метал |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Матеріал решітки | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 2 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 900 мм |
| Висота робочої поверхні | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1000 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Вага | 70 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Решітка-гриль | 900 мм |
| Регульована висота решітки-гриль (Лібідка) | 1 шт |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Решітка гриль НЕРЖ прут 8-12 мм (Діаметр за запитом) | 900 мм |
| ДИАМЕТР МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ЗА ЗАКАЗУ | 800 мм 900 мм 1000 мм 1200 мм 1400 мм |
- Ціна: 22 000 ₴












