



Шампура Люля Кебаб
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Шампури для Люля Кебаб 70 см (Тип-8 (ШК-20))
Шампури для приготування Люля Кебаб з широким лезом 20 мм і металевою ручкою. Шампури нашого виробництва мають найкращу заточку леза, завдяки чому м’ясо насаджується легко і безпечно.

| Загальна довжина | 700 мм |
| Робоча довжина | 550 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ручка | Метал кільце |
| Виробник | МЕАР |
| Країна | Україна |
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шампур |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 700 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь |
- Ціна: 100 ₴









