


Мангальна вставка з нержавійки
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Мангальна вставка призначена для встановлення в портал цегельного комплексу барбекю для приготування їжі на вугіллі поза приміщеннями, на відкритому повітрі.
Також мангал можна встановлювати на цегляну (бетонну) стільницю або камін. Застосування мангальних вставок забезпечує пожежну безпеку, комфорт при роботі, економну витрату вугілля, чистоту, естетику та довговічність пічних комплексів.
Переваги:
- пожежна безпека - вугілля та попіл залишаються в піддоні;
- комфорт - жар від вугілля частково екранований бортом піддону та спеціальним екраном-відбивачем;
- чистота – жир капає в піддон, а не на цеглу;
- економічність - малі втрати тепла на прогрів - не потрібно прогрівати цегляний масив, при цьому сама цегла, оточуючи вставку навколо, не дає теплу йти;
- керування жаром - висоту рамки з шампурами над вугіллям можна міняти;
- естетика пічного комплексу - не потрібні пази у кладці бічних стінок цегляного порталу, пази для встановлення рамки з шампурами за висотою вже передбачені у гриль-вставці;
- довговічність пічного комплексу - захист цегляної кладки від перепадів температури та руйнування
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 750 мм |
| Ширина робочої поверхні | 600 мм |
| Висота робочої поверхні | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 7 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| РАМКА ДЛЯ ШАМПУРОВ І РЕШЕТКИ ГРИЛЬ | Неіржавкий метал |
| Матеріал Корпусу | Неіржавкий метал |
| Покриття корпусу | Вогнетривка фарба |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Упор для решіток BBQ | 2 шт, 1 шт |
| Решітка-гриль Неіржавкий метал | Відстань між прутами 10 мм, Відстань між прутами 20 мм, Відстань між прутами 15 мм |
| Передня панель знімна (захист від вогню) | Висота — 100 мм. 120 мм. 150 мм. |
| Шампура | 12 шт., 10 шт., 8 шт., 1 шт |
- Ціна: 4 400 ₴









