
Мангал із кришкою МЛ-7-1400
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549
Мангал із кришкою, з двома полицями з додатковою полицею під дрова.
Мангал обладнаний підставкою під дрова та полицями для комфортного використання.
Пофарбований вогнетривкою фарбою! Для зручності використання жаровня знімається і може бути використана окремо (пікнік на природі)
Жаровня обладнана кришкою, що дає змогу використовувати її як міні коптильню й гарантує безпеку після закінчення використання мангала, а саме перешкоджає роздразненню вугілля (пожежність)
Можливе виготовлення під замовлення за індивідуальними розмірами та з урахуванням побажань замовника.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Совок | 0 шт. |
| Кочерга | 0 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 400 мм |
| Ширина робочої поверхні | 800 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 15 300 ₴









