




Мангал в кухню кафе професійний
| Viber | |
Telegram | |
Виготовлення професійних Мангалів Ребернь для ресторанів та кафе на власному виробництві від компанії MEAR.
Ціна мангалу розраховується індивідуально, залежно від комплектації мангалу!
Телефонуйте, ми надамо вам професійну консультацію та складемо індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до вашого запиту на професійний мангал +380678275549





Мангал Проф 012 з підйомним механізмом грат-гриль.
Відмінна риса мангалу ПРОФ-012
- Два підйомні механізми грати гриль.
- Врізна ємність для шампурів.
- Система обертання шампурів. (за замовленням)
Мангал ПРОФ-012 оснащений жаровнею, зольником, підйомними механізмами решіток гриль для приготування стейків та овочів на решітці. Механізм регулювання висоти решіток над жаром дозволяє змінювати висоту ґрат на 5 рівнів, що значно полегшує процес приготування продукту.
Сталевий корпус цієї моделі має товщину 5 мм. Підйомний вузол решітки барбекю виготовлений із харчової нержавіючої сталі. Сама решітка зроблена з високоякісної харчової нержавіючої сталі. Зовні мангал має обшивку із вуглецевої сталі. Технічний стіл з харчової нержавіючої сталі. Підйом та опускання решітки барбекю відбувається за допомогою важеля. Габарити самої рещітки 500 х 500 мм.
Виготовляємо індивідуально на замовлення в найкоротші терміни, мангали та мангальні комплекси VIP класу – ми реалізуємо будь-який проект для ресторанів, кафе та будинку.
Розширити функціонал можна, додавши будь-які опції за запитом: сітки BBQ, грати Аргентинський гриль зі зручним підйомним механізмом, система обертання шампурів, рожен та інші.
Ключові особливості наших товарів
|
||||||||
![]() |
Чому нам можна довіряти
![]() |
Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | ![]() |
Обладаємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника. | ||||||||
Переваги нашої компанії
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||
Як оформити замовлення?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
КРОК 1 Оформлення заявки на сайті або за телефоном |
КРОК 2 Погодження всіх нюансів за розмірами та комплектацією |
КРОК 3 Підписання договору, одержання рахунку на оплату |
КРОК 4 Оплата зручним способом |
КРОК 5 Доставка обраним способом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МЕАР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 21-25 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Совок | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 180 мм |
| Ширина робочої поверхні | 520 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 550 кг |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Зольник із вуглецевої сталі | 1 шт |
| Витяжна парасолька | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ | 2 шт |
| Ємність для шампурів врізна | 1 шт |
| У коробокі корпусу | Базальт |
| Короб викладений | Шамотна цегла дно, Шамотна цегла стінки |
| Матеріал — Корпус | Сталь 4 мм Сталь 1,2 мм |
| ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ЗАПЦІЇ | |
| Система обертання шампурів | 1 крапка |
| Колеса | 4 шт |
| Двері з чорного металу | 1 шт |
| Врізна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Накладна ємність для зберігання шампурів | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки BBQ розмір 500х500 | 1 шт |
| Підіймальний механізм під решітки Аргентинський гриль розмір 500*500 | 1 шт |
| Упор для решіток BBQ | 1 шт |
| Підсвітка робочої зони мангала (лампа вогнетривка) | 1 шт |
| Двигун для системи обертання шампурів (до 50 кг) | 1 шт |
| Решітка-гриль | 1 шт |
| Рожен до 30 кг | 1 шт |
| Вертел до 50 кг | 1 шт |
| Шампура | 1 шт |
| Вогнетривке панорамне скло на задню або бічні стінки мангала | 1 шт |
| Плита чавунна під казан | 1 шт |
| Підставка під казан зварна | 1 шт |
| ДЛИНА МАНГАЛА МОЖЕ БУТИ ПО ЗАКАЗУ | 1300 мм 1500 мм 1800 мм 2000 мм |
- Ціна: 150 000 ₴










